facebook

Adopcja psów


ARO

ARO - To pies o ciekawej i oryginalnej urodzie. W pełni sił, energiczny i skoczny. Bardzo przyjazny człowiekowi, zawsze gotowy na spacery, Aro potrzebuje kogoś kto nauczy go manier bo w swej radości potrafi pociągnąć na smyczy i skoczyć na człowieka.


BARON

BARON - Pełen energii i uroku kudłacz. Gdy trafił do Przytuliska można powiedzieć ze siał postrach, lecz z dnia na dzień dzięki poświęconej mu uwagi wyszedł na bardzo przyjaznego psa. Potrzebuje dużej dawki ruchu, która pozwoli mu się wyciszyć.


DYMEK

DYMEK - To młody pozytywny i radosny pies. Wulkanik energii. Skacze, biega i szaleje ze szczęścia na widok człowieka. Chce być w kilku miejscach naraz. Domaga się uwagi.


FOXI

FOXI - to małych rozmiarów pies. Nie przejawia agresji w stosunku do człowieka, lubi kontakt z nim. Do innych psów jest dość zadziorny. Jest psem energicznym.


HERA

HERA - Suczka z charakterem. Zdecydowanie nie lubi innych psów i potrafi dość dosadnie okazać swoje niezadowolenie. Do człowieka bardzo przyjazna i towarzyska.


NERO

NERO - Średniej wielkości pies. Przyjazny i towarzyski. Nie przejawia agresji wobec innych psów.


OLUŚ

OLUŚ - Jest psem przyjaźnie nastawionym do człowieka. Spokojny i opanowany. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i co rusz spogląda za człowiekiem.


ZOSIA

ZOSIA - Mała i sympatyczna suczka. Cieszy ją kontakt z człowiekiem. Bardzo spokojna.

 

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:

Urząd Gminy Dębica

ul. Stefana Batorego 13

39-200 Dębica

Pokój nr 35

Tel. (14) 680 33 41

(Pn. 08:00 – 16:00, wt. – pt. 07:30 – 15:30)

 

 Mapa dojazdowa do przytuliska w Zawadzie !

 

Turystyka
Polityka cookies

www.ugdebica.pl
Gmina Dębica
ul. Stefana Batorego 13, 39-200 Dębica
Tel: +48 (14) 680-33-10; Fax: +48 (14) 680-33-36
NIP: 872-221-67-36
e-mail: urzad@ugdebica.pl
Realizacja: ideo
CMS   Edito Powered by