facebook

Aktualności

13-03-2017

Konwent Kobiet – Panie dla Pań

10 marca 2017r. w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu odbył się Konwent Kobiet – Panie dla Pań. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Dnia Kobiet.  Wydarzenie honorowym patronatem objął wójt Gminy Dębica.

Wszystkich przybyłych gości powitał dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Marcin Ciszek. Następnie wójt Stanisław Rokosz w krótkim, okolicznościowym wystąpieniu, przekazał przybyłym kobietom serdeczne życzenia.  Zaproszone na to wydarzenie Panie miały okazję wysłuchać trzech prelekcji dotyczących tematów, które interesują kobiety w każdym wieku.  O „Podstawowych błędach podczas odchudzania” opowiedziała  Karolina Drobot, dietetyk Gabinetu Dietetycznego SIŁA ZDROWIA w Dębicy. Katarzyny Pięciak z Centrum Urody Estetica -Gabinet Kosmetyczny INEZ, przybliżyła kobietom trendy w makijażu podczas prezentacji pt. „Świadomie piękna”. Niemniej ciekawy temat poruszył Kamil Miśkiewicz, trener fitness Klubu Plaza z Dębicy w prelekcji „Aktywna Kobieta”. Pan Kamil podkreślił jaką wartość ma aktywność fizyczna dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Po prelekcjach tematycznych na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, Kabaret „Słoiczek po cukrze” z Zielonej Góry. Artystki Małgorzata Szapował i Magdalena Mikołajczyk swoim programem bawiły publiczność o czym świadczyły żywe reakcje roześmianych gości.  

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa fotografii pt. „Sezon na biel”. Zbiór zdjęć prezentuje malownicze pejzaże minionej już zimy. Autorami zdjęć są fotograficy, pasjonaci: Beata Krzystyniak, Ryszard Zbaraza, Łukasz Majda. Wspólna pasja połączyła ich podczas warsztatów fotograficznych, zorganizowanych przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w ramach projektu „Czas z kadru nie ucieka – Gmina Dębica wczoraj i dziś”. Wystawę będzie można oglądać do piątku 17 marca 2017 w godzinach otwarcia Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu.

Organizatorzy przygotowali dla gości losowanie upominków ufundowanych przez firmę AVON. Na koniec wszystkie kobiety otrzymały tulipany i zostały zaproszone na drobny poczęstunek. Dziękujemy serdecznie za przybycie, cieszymy się że mogliśmy umilić Paniom ten wyjątkowy dzień. 

Turystyka
Polityka cookies

www.ugdebica.pl
Gmina Dębica
ul. Stefana Batorego 13, 39-200 Dębica
Tel: +48 (14) 680-33-10; Fax: +48 (14) 680-33-36
NIP: 872-221-67-36
e-mail: urzad@ugdebica.pl
Realizacja: ideo
CMS   Edito Powered by