facebook

Aktualności

13-04-2017

MAKDOR – kolejna firma na Strefie w Pustkowie

Makdor Spółka z o.o., Spółka komandytowa z siedzibą w Mazańcowicach to kolejna firma, która zbuduje swoją fabrykę na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Dębica w miejscowości Pustków-Strachów.

MAKDOR jest firmą rodzinną powstałą w wyniku przekształceń BOTES Sp. z o.o założonej w 1990 roku. Siedzibą są Mazańcowice koło Bielska-Białej. Na przestrzeni minionych 25 lat byli obecni w różnych obszarach działalności gospodarczej, ale w końcowym efekcie głównym obszarem działania stała się produkcja taśm opakowaniowych z poliestru. Taśmy poliestrowe PET mają zastosowanie w przemyśle ciężkim. Bardzo dobrze sprawdzają się w zabezpieczaniu towarów w czasie składowania. Stosuje się je w magazynach, sklepach, pakowaniu różnej wielkości towarów. Ze względu na swoją wysoką wytrzymałość i najwyższą jakość mogą być bardzo długi czas przechowywane nawet w najtrudniejszych warunkach. Promieniowanie UV czy oddziaływanie na nie środków chemicznych nie mają wpływu na ich parametry. Dzięki temu, że są wodoodporne, nie gniją nie zmieniają kształtu, ani nie rdzewieją.

Firma już w 2017 roku planuje rozpoczęcie budowy, natomiast uruchomienie działalności i zatrudnienie pracowników ma docelowo nastąpić w 2018 r. Firma w pierwszym etapie planuje zatrudnić 15 osób a w dalszych etapach rozwoju kolejne 30

Turystyka
Polityka cookies

www.ugdebica.pl
Gmina Dębica
ul. Stefana Batorego 13, 39-200 Dębica
Tel: +48 (14) 680-33-10; Fax: +48 (14) 680-33-36
NIP: 872-221-67-36
e-mail: urzad@ugdebica.pl
Realizacja: ideo
CMS   Edito Powered by