facebook

Aktualności

06-10-2017

LERG zaprasza na targi KOMPOZYT-EXPO® 2017

Z przedstawicielami firmy LERG S.A. będzie można spotkać się 11-12 października br. w SALI LWÓW C w Krakowie.

 

Pustków - Osiedle, 3 października 2017 r. - Podobnie jak w latach ubiegłych, firma LERG, jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych, w dniach 11-12 października br. weźmie udział w8. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie. Przedstawicieli firmy LERG będzie można spotkać w SALI LWÓW C.

 

Na tegorocznych targach firma LERG zaprezentuje m.in.:

- trudnopalną, bezhalogenową żywicę Estromal® 11.DFR-01, którą stosuje się w transporcie szynowym oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień uniepalnienia i niska toksyczność oraz gęstość powstających dymów oraz

- nienasyconą żywicę poliestrową typu tereftalowego o podwyższonych własnościach chemoodporności Estromal® 14.DRT-01, przeznaczoną do produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych metodą infuzji oraz RTM, która w aplikacji charakteryzuje się bardzo niską temperaturą rozgrzewania w czasie dotwardzania laminatu, przy jednoczesnym uzyskaniu właściwej jego twardości.

 

- Firma LERG oferuje nieszablonowe rozwiązania. Dostosowuje swoje produkty do indywidulanych potrzeb klientów, w ten sposób odpowiadając na często zmieniające się wymagania rynku.Ponadto stale monitoruje potrzeby swoich klientów. Satysfakcja klientów i wysoka jakość współpracy z nimito jedne z najważniejszych założeń firmy. Potwierdzeniem tego jest otrzymany w tym roku tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi. Targi KOMPOZYT-EXPO® w Krakowieto dla nas możliwość pokazania najnowocześniejszych wyrobów oraz spotkania się z obecnymi i przyszłymi klientami- powiedziała Mariola Szczęch, Dyrektor Handlowy firmy LERG.

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie to zapisało się już w kalendarzu imprez wystawienniczych nie tylko jako miejsce promocji nowoczesnych rozwiązań i zastosowań materiałów kompozytowych, ale stało się również areną prezentacji technologii i projektów wykraczających poza to, co uznajemy za współczesne. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających. W tym roku odbywają się równolegle z Międzynarodowymi Targami Izolacji Przemysłowych 4INSULATION. Miejsce targów: EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Godziny otwarcia: 11 października br.: 9.30-17.00, 12 października br.: 9.30-16.00.

 

Firma LERG S.A. to jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu – budownictwie, motoryzacji, meblarstwie czy górnictwie. Zatrudnia prawie 600 osób. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje. Główną ofertę firmy stanowią żywice poliestrowe, nowolakowe, do materiałów drewnopochodnych, izolacyjnych, tworzyw warstwowych, żelkoty, formalina, a także szpachlówki i inne materiały marki POLFILL do renowacji karoserii samochodowych.

 

Więcej informacji udziela:

Dział Marketingu

LERG S.A.

tel. 14/ 680 62 13

e -mail:

Turystyka
Polityka cookies

www.ugdebica.pl
Gmina Dębica
ul. Stefana Batorego 13, 39-200 Dębica
Tel: +48 (14) 680-33-10; Fax: +48 (14) 680-33-36
NIP: 872-221-67-36
e-mail: urzad@ugdebica.pl
Realizacja: ideo
CMS   Edito Powered by